Nadchodząca premiera Life is Strange: True Colors

Już 1 września będzie można sięgnąć po kontynuację uwielbianej przygodówki studia Square Enix. Tym razem gracz będzie odkrywał sekrety z życia nowej bohaterki o niezwykłych zdolnościach. W Life is Strange: True Colors zrezygnowano z podziału gry na kolejne epizody.

Fabuła Life is Strange: True Colors

W nowej odsłonie gry Life is Strange, gracz pozna Alex Chen. Dziewczyna, tak samo jak jej poprzedniczka, skrywa swój sekret, który momentami może być odbierany jako klątwa. Alex potrafi [b]doskonale odczuwać emocje[/b] innych ludzi, ale co ważniejsze, [b]może również nimi manipulować[/b]. Lepiej uspokoić kogoś i wprowadzić w nostalgiczny nastrój? A może sprowokować jego gniew czy nawet czystą furię? Z czasem możliwości pojawia się coraz więcej… Tylko czy jakie skutki może nieść ze sobą nadużywanie tych zdolności? Czy zabawa uczuciami innych może być w ogóle moralna?

Prawdopodobnie nie, ale Alex zrobi wszystko, aby [b]rozwiązać tajemnicę śmierci jej brata[/b]. Prowadząc własne śledztwo odkryje wiele interesujących faktów z życia niewielkiego miasteczka i jego mieszkańców.

Czego można się spodziewać?

Podróż po magicznym świecie Life is Strange z pewnością będzie emocjonalnym doświadczeniem, które wciągnie gracza na długie godziny. Studio Square Enix już w pierwszej części gry pokazało, że potrafi tworzyć charyzmatyczne i nieszablonowe postacie, a tworzone przez nich historie są fascynujące. [b]Life is Strange: True Colors będzie oferowało w pełni otwarty świat[/b], a miasteczko [b]Haven Springs[/b] skrywa wiele tajemnic, które tylko czekają na swojego odkrywcę. Każda decyzja podjęta przez gracza wpływać będzie na rozwój fabuły oraz zachowania mieszkańców tego urokliwego miejsca.

Więcej o nadchodzących premierach gier na https://www.informator24.pl.

wyscigi Poprzedni post Jak zacząć ze sportem samochodowym?
Następny post Czym jest ludzka siła fizyczna? – podstawowe informacje